Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SMS-romanticne i smesne poruke

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

SMS-romanticne i smesne poruke Empty
PočaljiNaslov: SMS-romanticne i smesne poruke   SMS-romanticne i smesne poruke EmptyUto Okt 24, 2006 2:40 pm

Evo za pocetak:

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
blazepie
Admin
Admin
blazepie


Broj poruka : 51
Godina : 31
Localisation : Svuda
Datum upisa : 24.10.2006

SMS-romanticne i smesne poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS-romanticne i smesne poruke   SMS-romanticne i smesne poruke EmptySub Okt 28, 2006 3:20 pm

VOLIM TE-na srpskom,I LOVE YOU-na engleskom,JET-AIME-na francuskom,TE QUERO-na spanskom,ICH LIBEDICH-na nemackom,ali jezik koji najvise volim je tvoj!!!

Voleli se LUDOST i LJUBAV...JednomLUDOST kupila buket ruža i od silnog uzbuđenja izbola joj oci trnjem.Od tada je LJUBAV slepa,a LUDOST je vodi!!!!

Prema clanku 24;stav 3.Zakona o seksu osuđujem te na doživotnu robiju u mom krevetu!

Napisaću na svim ciglama:NEDOSTAJEŠ MI, i moliti boga da te jedna od njih tresne o glavu,pa ćeš da vidiš kako boli kad nedostaje neko koga mnogo voliš!

Eh što nisam topovska granata?Pa da padnem blizu tvojih vrata,da se tvoji razbeže u tami,da ja i ti ostanemo sami...

Pusti me da ti pijem med sa usana da ti telo prekrijem vlažnim poljupcima da zajedno gorimo u poljima strasti jer koliko te volim u nesvest ćeš pasti!

Pažnja ovo je SMS bomba!Cilj UNIŠTITI TEBE!
Kod:***.Uništenje počinje za 3 sekunde! 3,2,1
STOP
Neprihvaćeno;Cilj veoma drag:Cmok od tvog TERORISTE.

Policija vas moli da posle ovog izveštaja nosite crne naocare i danju i nocu jer smo ustanovili da vase oci kradu sva srca u gradu!

Plus:200,Pritisak:190/190,Dusevno stanje:depresija,Koncentracija:nema je,Čežnja:nije više merljiva,Diagnoza:ovsnost o tebi,Terapija:Seks sa tobom.

Ej slušaj ovo stvarno nikuda ne vodi,možda nije lepo da ti ovako kažem ,ali krajnje je vreme da saznaš!Glupo je što ti ovako pišem,ali bez tebe ne mogu da DIŠEM.

If a big fat man crawls into you bedroom and stuffs you into a bag...Don't worry,i told Santa i wanted you for Chirstmas.

Pzai!Igra je prosta,Ja te napadnem,a ti mi se predaš.Ja dobijem tebe ti dobiješ mene i oboje pobeđujemo!Hoćeš li da se igramo?Da ili Ne?

Ja sam maji zeka,a šta si ti? Ja jutam po šumi,a gde si ti?Sad ću da te glicnem,šta ćeš onda ti? Ja misvim na tebe,a na koga misviš ti.

Tvoje ime budi nemir u meni,od tvog glasa proključa mu krv u veni,srce mi zadrhti kad te vidi šta da radim da ti se svidim?

Doktor mi je preporučio tebe tri puta dnevno po sat vremena...U suprotnom umreću u najvećim mukama.ZAR HOĆEŠ DA ME NOSIŠ NA DUŠI!?!

Ako mi neodgovoriš za 25s od čega je već prošlo 10s,i ako poruka nestigne za 15s od čega je već pročlo 8s,duguješ mi 100 poljubaca.Vreme ti je isteklo!

Na pesku napisah ime tvoje,al ga obrisa vetar ludi!Na stablu ga urezah,al ga posekoše zli ljudi!Tad ga urezah u srce svoje gde će zauvek ostati samo moje!

Ja u životu imam samo tri važne stvari:sunce mesec i tebe,Sunce za dan,mesec za noć i tebe zauvek!!!

Daleko si od očiju,ali od srca nisi.Ono što mi nedostaje ti si,vetar mi s lica suze briše,ali neće izbrisati ono što u srcu piše-volim tebe i nikog više!

Neka ti čarobni veo snova ulepša noć kada u mekan krevet odlučiš poć.Anđeli neka čuvaju anćela mog,poljubac ti šaljem iz srca svog!

Porukica ova nek te razveseli piše ti je neko ko te mogo želi!To je želja jača i od srca moga jer zavoleh tebe preko mobilnoga!

Ako te noćas probudi nešto slatko na usnama,pa se spusti po vratu,prsima i stomaku!Ne boj se to je poljubac koji ti šaljem za laku noć!

Izvini za ovu poruku u kasne sate,al tužne me misli noćas prate.Izvini što ti smetam i ne dam da u snove zaploviš.Izvini al shvatićeš kad nekog mnogo zavoliš!

Bilo gde dasi svetlo ne gasi ne zatvaraj vrata već slušaj kazaljke sata i kad kazaljek se spoje stobom su misli moje...I SADA MISLIM NA TEBE!

Telefno ti zvoni to te ja budim,daleko si od mene želim da te ljubim.Ja hoču da shvatiš želim da te imam al' nisi kraj mene pa te samo cimam!
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

SMS-romanticne i smesne poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS-romanticne i smesne poruke   SMS-romanticne i smesne poruke EmptyPet Nov 10, 2006 9:23 pm

***. Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe.

***. Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrecu bez tvog dodira.

***. Zelene oči zavode, za plavima se luduje, za crnim se umire, a za smeđim se tuguje!!!

***. Šta da ti kažem, šta da ti pišem kad te volim koliko i dišem!!!

327. Daj što se pre oporavi i poljupci dolaze na tvoje oci sto sjaje ko zvezde u noci.

326. Gitara svira a srce mi place, ja nemam mira i volim te sve jace! Ako me zaboravis nek ti je sa srecom, al` ja te volim i volecu te vecno!!!!

324. Ljubavi zivota mog, volim te vise nego Bog, mislim na tebe danju nocu, uz tebe ne poznam samocu, tebi pripada srce moje...oces li mi dati svoje?!?!

323. ZIVIM jer su tako hteli...VOLIM jer sudbina to svima deli...PATIM jer ne vidjam oci tvoje...UMIREM jer volim nesto sto nikad nece biti moje!!

322. Bori se za srecu, za ono sto zelis, ono sto ti mnogo znaci nemoj da delis! Ne brini se
za druge, jer drugi ce se snaci, ali osobu poput tebe tesko je naci!!

321. Ako nikad ne budemo zajedno ja cu imati sina, lepog i milog a ti imaj cerku lepu kao ti pa nekse oni vole kad nismo znali mi!!!

320. Ja mislim na tebe na Tvoje uzdahe, a od ljubavi strahujem da li to naslucujes i molim za tebe za Tvoje osmehe dok ceznem i strepim ja mislim samo na Tebe

319. Kisa napolju u prozore strca, nasa Anka oce da se sanjka, ali Anka nije sanjka, pa ne moze da mi manjka -BEZ VEZE

318. Ako vetar zasvira simfoniju i okrene stranice tvojih nota ti se seti mene jer sam bila slucajni prolaznik tvoga ZIVOTA

317. Zasto je zivot gorak? Zasto su ljudi zli? Zasto postoji on? Zasto si otisla ti?

316. Sta ce mi ruke sto ne grle, usne sto ne ljube, oci koje vide tebe pored druge. Srce bez ljubavi, dusa bez spokoja sta ce meni zivot kada nisam tvoja............

315. More mi je prislo, pricalo mi je o sebi, o svojoj velicini, o onome sto u njemu zivi. Pricala sam moru o TEBI...i ono se osetilo malim...

314. Volim tvoje oci, volim tvoj glas, volim one noci sto spojise nas, volim kad ljubis i kad si kraj mene, volim sve trenutke stobom provedene, da li i ti VOLIS MENE!!!

313. MOZDA CE DOCI VREME KAD CES ME SHVATITI I TVOJE CE SRCE TADA KAO I MOJE PATITI, JER VOLECES NEKOG LUDO VISE NEGO SEBE A ONA CE ZUZVRAT BEZATI OD TEBE...

312. Bog je dao ljubav da se voli, ali nije znao da ljubav zna da boli.

311. Ti si mala plavi cvet, Tvoj je život početak tek.

310. Misleći na Tebe život mi postaje ljepši, hvala Ti što postojiš!

309. Najljepša je ljubav kad se usne spoje, a za tu ljubav potrebno je dvoje!

308. Ljubav je više od osećaja, to je potreba, glad, žeđ koji su savršeno prirodni.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
Sponsored content





SMS-romanticne i smesne poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS-romanticne i smesne poruke   SMS-romanticne i smesne poruke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SMS-romanticne i smesne poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Svastara :: Zabava-
Skoči na: