Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Dinamo i Hajduk sigurni, tri asistencije Bartolovića Empty
PočaljiNaslov: Dinamo i Hajduk sigurni, tri asistencije Bartolovića   Dinamo i Hajduk sigurni, tri asistencije Bartolovića EmptyPon Nov 20, 2006 12:03 am

S tri pogotka Eduarda, Dinamo je došao do lagane pobjede nad Cibaliom, slično kao i Hajduk koji je u jadranskom derbiju pregazio Rijeku rezultatom 3:0.

Dinamov napadač, Eduardo, nastavio je sa sjajnim golgeterskim nizom te je nakon Izraela i protiv Cibalije postigao hat-trick. Prvi pogodak za Dinamo Eduardo je postigao iz kaznenog udarca koji je sam izborio. U 13. minuti Eduardo glavom pogađa za povećanje vodstva na 2:0. Pred sam kraj poluvremena Vugrinec povisuje na na 3:0 neobranjivim volejom sa 16 metara. U 58. minuti Eduardo postiže svoj treći pogodak nakon jedne akcije Modrića i Ćorluke.

Varteks je protiv Zagreba došao u vodstvo u 11. minuti pogotkom Jerteca, a samo tri minute poslije Lovrek poravnava rezultat. U 33. Zagreb pogotkom Parlova dolazi u vodstvo, a u 79. minuti Karabogdan lobuje vratara domaćih za konačnih 3:1.

Hajduk je protiv Rijeke poveo već u 7. minuti pogotkom Carevića koji je odlično iskoristio ubacivanje bh. reprezentativca Mladena Bartolovića. Deset minuta kasnije ista situacija, samo je ovaj put strijelac Bušić, dok je asistent isti. U 42. minuti svojim drugim pogotkom Bušić je zapečatio sudbinu Riječana, a asistent je naravno Mladen Bartolović.

U Gradskom vrtu Osijek je s 2:1 nadvisio Kamen Ingrad. Šibenik je pobjedom nad Međimurjem rezultatom 3:0 nastavio seriju dobrih igara.