Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Majkl Ričards rasista ???

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Majkl Ričards rasista ??? Empty
PočaljiNaslov: Majkl Ričards rasista ???   Majkl Ričards rasista ??? EmptyUto Nov 21, 2006 7:38 pm

Majkl Ričards rasista ??? V37502p0

Zvezda serije "Sajnfeld" Majkl Ričards izvinio se zbog rasističkog ispada tokom nastupa u jednom klubu komedije u Los Andjelesu, prenosi AFP.

Ričards, poznat po ulozi otkačenog suseda Kozma Krejmera u seriji "Sajnfeld" razbesneo se tokom nastupa u klubu "Laugh Factory", i osuo paljbu na dvojicu tamnoputih gostiju, koji su dobacivali sve vreme dok je bio na bini.

Glumac i komičar je neko vreme trpeo njihovo dobacivanje i "prozivke", a zatim je izgubio kontrolu i počeo da psuje!

"Pre 50 godina imali bi smo vas naglavačke s j....om viljuškom u vašim guzicama. Slobodno dobacujte, sad ste hrabri, mamicu vam vašu. Obezbedjenje, izbacite onog kretena! On je crnčuga (nigger)! On je crnčuga! Crnčuga, gledajte, tamo je crnčuga!" vikao je Ričards.

Iako je, kako kaže, hteo "na fini način" da se obračuna sa njima, publika je burno reagovala. Svi su ustali, počeli da mu dobacuju kako njegovi komentari nisu na mestu, a većina prisutnih je demonstrativno napustila klub.

"Pokušavao sam da radim, a oni su sve vreme nešto vikali i ometali me. Izgubio sam živce, i veoma mi je žao i zbog njih dvojice, i zbog svih ljudi u publici, koje god da su boje i rase" rekao je 57-godišnji glumac.

Njegov kolega, čuveni Džeri Sajnfeld, rekao je da je "zgrožen" greškom svog prijatelja, ali da je siguran da će se Ričards izviniti.

Glumcu je do daljnjeg zabranjen pristup u "Laugh factory", saopštila je uprava.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
 
Majkl Ričards rasista ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Opste teme :: Filmovi-
Skoči na: