Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kucu napustila Jelena !!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Kucu napustila Jelena !!! Empty
PočaljiNaslov: Kucu napustila Jelena !!!   Kucu napustila Jelena !!! EmptyPon Okt 23, 2006 10:38 pm

Šesti učesnik rijaliti-šoua Veliki Brat koji je ostao bez nagrade od 100.000 evra je Jelena.

Novosadjanka Jelena je dobila najviše negativnih glasova od gledalaca, koji su glasali putem SMS-a.

Kada je saopšteno da je izbačena iz Kuće, Ena, Maja i Dragana su plakale, ne verujući da se to dogadja.

Ni 25-godišnjoj Jeleni nije bilo svejedno, ali ni ostalim ukućanima.

Uz nju su ove nedelje bili nominovani Ena i Nikola. Njih je za izbacivanje nominovala Jadranka, koja je na to jedina ove nedelje imala pravo, dok je Jelenu Veliki Brat kaznio automatskim nominovanjem zbog konstantnih kršenja pravila.

Za mnoge je ovo bilo iznenadjenje, jer se očekivalo da iz Kuće bude izbačen Nikola.

Prva reakcija Jelene bila je: "Ne mogu da verujem da sam izbačena!"

Jelena Provči, apsolvent Pedagoške akademije, rekla je posle izbacivanja da je "bilo i vreme da izadje, jer se uželela Kuće" i da je "ovo neponovljivo iskustvo, koje preporučuje svima".

"Sa svim devojkama sam imala dobar kontakt, najbolji sa Enom i Draganom. Evo, Ena mi već nedostaje. Navikla sam da budem sa tim ljudima. Iz muške ekipe izvodjila bih Nikolu, koji je izuzetno emotivan i velik čovek. Edin je takodje OK, ali previše filozofira. Sve će mi nedostajati, ekipa, sve...", rekla je Jelena.

Iako je sa Markom bila u generalnoj probi i u početku se dobro sa njim slagala, vremenom se njihov odnos pogoršao. Upitana da li Marko taktizira kada su Ena i Daliborka u pitanju, ona je rekla da misli da taktizira.

Iz spoljnog sveta, dodala je Jelena, najviše mi je nedostajalo par osoba. Moj dečko najviše, naravno. Nijednom mi nije palo na pamet da ga prevarim, rekla je 25-godišnja Novosadjanka i dodala da ne veruje da će joj dečko zameriti zbog nečega.

Večina ukućana teško je podnela odlazak Jelene.

Maja i Edin su rekli da o Jeleni misle "sve najbolje". "Nije isfolirana i skroz je OK devojka. Nisam očekivala da će ona izaći. Na nju sam mogla da računam u svakom momentu", rekla je Nišlijka Maja.

"Mislim da je ovo samo igra. Ovaj izbor nije bila samo moja želja. Odgovaralo bi mi da je Jelena ostala, jer sa nekim ljudima ovde bolje funkcionišem. Nisam u nekom lošem raspoloženju. Ipak je ovo samo igra", rekao je Edin.

Daliborka je dodala da je sigurna da će se sa Jelenom družiti i kada izadje iz Kuće i kada se rijaliti šou završi.

na ovoj temi napisite sta mislite o tome sto je Jelena izbacena ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
 
Kucu napustila Jelena !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljudi ko se vratio u kucu !!!
» Ove nedelje neko od ukucana napusta kucu !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Svastara :: Veliki brat-
Skoči na: