Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! ! Empty
PočaljiNaslov: Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! !   Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! ! EmptySre Nov 15, 2006 2:05 pm

Djankarlo Kanduti je deveti ukućanin koji je zauvek napustio Kuću i borbu za 100.000 evra.

Djankarlo Kanduti (41) je slobodni slikar iz Beograda, i po sopstvenom priznanju "gradska faca i filozof". Ukućani su se na njega žalili zbog preteranog mudrovanja i nekolegijalnosti.

"Ljudi, imate moj telefon. Čućemo se. Nemojte da poludite ovde" rekao je on i izljubio ukućane.

Djankarla su ispred Kuće dočekali obožavatelji, "hejteri", i ukućani koji su prethodno izbačeni iz Kuće - Bane, Anamarija, Srba, Veselina (sa novom frizurom), Jelena, Maja, i Marko.

I to nije sve: jedan od njih će biti vraćen u Kuću! Publika će preko telefona glasati za svog favorita za povratak!

Miki iz Kupinova, koji je samovoljno napustio Kuću, nije u "selekciji" za vraćanje.

Djankarlo je u studiju, u razgovoru sa voditeljkom, odmah naglasio da mu je to pravo ime, a ne Svetislav Rendić.

"To je moje ime, moj otac je Italijan. Što se tiče tračeva, odmah ću potvrditi da sam zaista i slikar, završio sam Akademiju 1987. godine" rekao je on.

Preostali ukućani izneli su u prenosu uživo svoja mišljenja o Djankarlu, uglavnom pozitivna, ali je Dragana istakla da se nikada ne bi družila sa njim, iako će se "osećati njegovo odsustvo".

"Iz Kuće sam poneo najlepše uspomene na Ivana i Edina. Sa njima sam bio najbliži, najbolje smo komunicirali" rekao je Djankarlo.

Za izbacivanje su ove nedelje nominovani bili on i Nikola, koji je u nekoliko navrata u poslednji čas izbegao da se gledaoci izjasne o njegovoj sudbini.

Nikola je "šampion nominacija", jer je ovo bio četvrti put da strepi za ostanak u Kući, dok je Djankarlu, kome su mnogi ukućani zadenuli nadimak "filozof", ovo bila treća nominacija.

Djankarla je nominovala čak i Sanja, jedna od troje novih ukućana, jer je "mnogo filozofirao", što je većini često smetalo.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
blazepie
Admin
Admin
blazepie


Broj poruka : 51
Godina : 31
Localisation : Svuda
Datum upisa : 24.10.2006

Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! !   Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! ! EmptyČet Nov 16, 2006 2:50 pm

e glupo je sto se miki nece vratiti,ali jbg sta je tu je.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com/
 
Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sukob u kuci Velikog brata !!!
» Sanja "izletela" iz kuce !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Svastara :: Veliki brat-
Skoči na: