Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sukob u kuci Velikog brata !!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Sukob u kuci Velikog brata !!! Empty
PočaljiNaslov: Sukob u kuci Velikog brata !!!   Sukob u kuci Velikog brata !!! EmptyČet Nov 16, 2006 2:25 pm

Bilo je ljubavi, možda i seksa, a preksinoć je u kući „Velikog brata“ došlo i do prve žestoke svađe između Nikole i Edina zbog - pesme. Nakon svađe Edin se rasplakao u ispovedaonici, a Nikola je razvezao jezik i govorio sve i svašta. Sve je počelo sa nekoliko litara vina...

Veče je teklo idealno, pevale su se najlepše bosanske i srpske sevdalinke, ali.. Nikolino pevanje pesme „Od Topole do Topole...“ prekinulo je preksinoćni provod uz alkohol koji je „Veliki brat“ organizovao ukućanima povodom dobro izvršenog zadatka. Oko 11 litara vina preseklo je Nikolu koji je u žaru pijanstva počeo da peva gorenavedenu pesmu, dok ga je Edin zamolio da se u njegovom prisustvu uzdrži od tih stihova. Nikola je istog momenta prekinuo sa pevanjem, ali je tokom Edinovog boravka u kupatilu nastavio, a pridružile su mu se Ena i Dragana. Kada se Edin vratio, imao je šta da čuje i pošto ga je novonastala situacija poprilično pogodila, otišao je u ispovedaonicu, gde se tokom razgovora sa „Velikim bratom“ i rasplakao. Nakon svađe Sanja je doživela blaži napad, Ena ju je tešila, a Daliborka je tešila Edina i urgirala kod „Velikog brata“ da se ovakva sramota više ne dozvoli. Međutim, strasti se nisu smirile, pa je Nikola, pobegavši u dvorište, razvezao jezik:

- Koju smo odbili? Reci mi jednu! Koju je on tražio. Reci mi jednu da sam odbio. Da je nismo zapjevali. I prvu kad smo mi zapjevali, nas 99 protiv 1, on se pobunio. I počne da plače u ispovjedaonicu. Ja idem i sjutra, brate, tražim kofere...

Dok je Daliborka smirivala strasti, Aleksandra je zdušno bila uz Nikolu koji je nastavio, obraćajući se Daci:

- U čemu je problem, samo mi reci. Neću njega ispravljati, ja ću se ispraviti. Samo mi reci u čemu sam ja pogriješio. Da ti ideš sa njim da plačeš a da ja ostanem sam napolju. U čemu je problem?

Daca: - Nikola, to ti kažem. On je to doživeo isuviše lično. Ja znam da ti nisi mislio ništa. Jednostavno njemu želim da objasnim. Ja sam... Teško mi je jednostavno kad vidim nekog da je u tom stanju.

Nikola: - Kad si bila sa mnom u tom stanju, kad sam ja bio?! Nikad!

- Pa nisi ni bio u tom stanju.

- Odakle ti znaš? Kad si došla?

- Nikola ja sam... Sutra, molim te, kad se smiri sve ovo, kad...

Iako su cele večeri svi bili veseli, zajedno pevali (sve od Tome Zdravkovića), sukob je prasnuo iznenada, i na kraju je nekako izglađen.
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
 
Sukob u kuci Velikog brata !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Djankarlo izbacen iz kuce Velikog brata ! ! !
» Tajna soba u kuci ???
» Tajna soba u kuci ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Svastara :: Veliki brat-
Skoči na: