Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Miki po povratku iz Argentine [extra] !!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Miki po povratku iz Argentine [extra] !!! Empty
PočaljiNaslov: Miki po povratku iz Argentine [extra] !!!   Miki po povratku iz Argentine [extra] !!! EmptyUto Nov 21, 2006 2:02 pm

Miki po povratku iz Argentine [extra] !!! V37458p0fv4

Miki u Argentini: Ludak u dresu sa kamerom!


Miki Djuričić, "legenda Kupinova", vratio se iz Argentine gde je ostvario svoj san i odgledao utakmicu Boka Juniors – Gilmeš. Miki je u intervjuu "Blicu" objasnio zašto se uplašio aviona, kakve su devojke u Buenos Ajresu i kako je zamalo dobio batine od argentinskih navijača!

"Nije mi bilo svejedno tokom leta, nisam znao za turbulenciju, svi se smeju a kum mi kaže "to je normalna stvar". Nije avion za mene, lepše mi je bilo kada sam se okupao u okeanu" počinje priču Miki dok ispija kafu i daje autograme u kafiću "Strip".

"Po gradu i hotelu stalno sam se šetao u Bokinom dresu, pa su me prozvali Loko (ludi) Bokiton. Argentincima sam bio simpatičan jer sam stalno išao sa kamerom u ruci i pravio „anketu“ - Boka ili River. Ovi što navijaju za Boku, zdušno su me pozdravljali, a ovi drugi su pomalo bili namrgođeni. Zamalo da dobijem batine! Naleteo sam na Rasingove navijače.. Spaslo me je to što sam imao bedž sa argentinskom zastavom i smajlijem, za koji sam mislio da je znak argentinske reprezentacije, a na kraju se ispostavilo da je to njihov znak" kaže najslavniji bivši ukućanin Velikog Brata.

"Sve u svemu, super smo se proveli. Kada je Boka pobedila 3:0, zamalo da zaplačem. I noćni život je super, traje do kasnih jutarnjih sati, sve vrvi od turista i meštana. Ljudi su nasmejani, a devojke su prelepe i slobodne. Ako vam se sa nekom devojkom pogled susretne tri puta, ona vam prilazi sa pitanjem: „Da li ti se sviđam". Bio sam šokiran! Probao sam da gram i tango, ali sam totalni antitalenat" objasnio je on.

U povratku, Mikija i kuma Danijela dočekale su neprijatnosti – nisu imali dovoljno para za taksu! Ipak, sve se dobro završilo.

"Mi na aerodromu, taksa 120 pezosa, a u džepu samo 100. Morali smo da prodamo vino od 80 pezosa za 20, da bi mogli da otputujemo. U Frankfurtu, bez kinte u džepu, čekamo let koji kasni tri sata... gladni i žedni, čekamo. Dolazim u Beograd i u novčaniku, u pregradi, nalazim 100 evra. Ljudi, kum je hteo da me ubije" završava Miki priču o svojoj avanturi u Buenos Ajresu.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
stefanmg
Moderator
Moderator
stefanmg


Broj poruka : 42
Datum upisa : 25.10.2006

Miki po povratku iz Argentine [extra] !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Miki po povratku iz Argentine [extra] !!!   Miki po povratku iz Argentine [extra] !!! EmptyNed Nov 26, 2006 6:22 pm

lol Miki je carina!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Miki po povratku iz Argentine [extra] !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miroslav Djuricic - Miki odvale

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Svastara :: Veliki brat-
Skoči na: