Forum-Backa Palanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-Backa Palanka


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Miroslav Djuricic - Miki odvale

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 276
Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Miroslav Djuricic - Miki odvale Empty
PočaljiNaslov: Miroslav Djuricic - Miki odvale   Miroslav Djuricic - Miki odvale EmptyPet Okt 27, 2006 2:02 pm

Citati
* Sprco sam 28 godina, živim sa ocem, majkom, sestrom razvedenom... Ima sina. Mali navija za Zvezdu ja za Partizan celu mi je kuću izlepio posterima...Vi ste mi šansa da ih sve oduvam!

* Eh sad bih to šmekerski odradio!

* Ja da znam što se plašim mraka, ja ga se ne bi plašio!

* Volim Grkinje jer mi deluju suviše grubo.

* Idem da se izstikujem.

* De brate, najteže mi je ovo za pedantnost... Pa ja ti tu nikako nisam... Pa ja znam i po pet dana da ne iznesem tanjire iz sobe, sve dok mama ne dođe i iznese ih....

* Nos mi je malo kriv zato kada sam bio mali padao sam pravolinijski.

* Ja sarađujem sa vama što znači da i Vi treba da sarađujete sa mnom. (Obraćajući se Velikom Bratu u ispovedaonici)

* Morate priznati da mi nije loš plan, je l` da? Treba da ih još malo zajebavamo, da nas ne provale, jel me razumete? Da ih izludimo do kraja. (Obraćajući se Velikom Bratu u ispovedaonici)

* Ima da me zabolu leđa...

* Odete u šumu i onda sečete drva... Ša majca bude mokra i onda kad dođem kući... Ja... Ujutro ne mogu da ustanem iz kreveta...

* Ako neko od vas izađe iz bazena i ne oseti `ladnoću onda vi niste normalni!

* Moja mana smeta Vama.

* Krivo mi je što neće da budu gadovi prema meni.

* Mator konj se ne uči u kolima.

* Imam i ja naočare tu su mi u torbi, kupio ja od lopova, šanera, tamo 96-te.

* Molim „Big bradera“ da ode kod mene kući i da iskopira moju diplomu iz osnovne škole i da je donese.

* Taman dok ja operem zube ona lepo šiškiriški. (Govori za lutku na naduvavanje).

* U al` si upišala dasku u pičku materinu... E jebem ti... 'Mesto ti da brišeš za mnom, ja brišem za tobom... Al` dobro, za to služe drugari. (Obraćajući se lutki Džejni).

* Pored svih mojih ludosti još mi treba i da se navučem na neke lekove...

* Ala lažem sve parčadi otpadaju, jebeš mi mater.

* Kakvo bre more?!? Pa ja nisam bio na moru 10 godina.

* Čim osetiš da sam zaspao ti mi pusti ruku. Neću da se intimiziram (obraćajući se Nikoli dok je ležao pored njega).

* Ja jednom pokušao da čistim zube tim koncem, sve sam neke rupe napravio. Hteo sam da prebijem toga što mi je poklonio konac...

* To je loše kad počneš sa tim koncem.... Ja sam tako koncem napravio neke rupe koje nisam ni znao da ih imam.

* Eto vidiš sad ne moraš ni da me držiš za ruku, vidiš da je sve u redu samo kad je upaljeno. (Obraćajući se Nikoli, a misleći na svetlo)

* E, kad me već izbacujete, popiću sve zalihe soka iz ostave.

* Ja sam prirodni idiot.

* Vi to pitate mene, pitanje za njih.

* Jebote ja sam stvarno lud, jebeš mi ako Laza ne dođe po mene. (Pričajući sam sa sobom)

* Daj mi majicu, gde ću ovako go, pogledaj kako su mi ispali spojleri!

* Jesam ti rek'o da moraš malo da udišeš, a ne samo da izdišeš vazduh (Obraćajući se lutki)

* Oprosti, Džejna, malo sam se prehladio od ove promaje... (Obraćajući se litki Džejni nakon podrigivanja)

* Branko lagao si nas kao male! (Nakon pesme Branka Kockice kako u svetu postoji jedno carstvo u kome caruje drugarstvo)

* Kad ja tu roknem 2 konca, ima usta da joj izgledaju pristojnije! (Misleći na usta lutke)

* Džejna dobra si riba da mi sediš u krilo, ali znaš da ja to razdvajam od drugarstva!

* Miki, budalo, nek te kidaju komad po komad a ti ćuti i trpi... (Miroslav priča šta mu je majka rekla pred polazak)

* Aj krenuću prvo od ovog Đankarla, mislim da je taj baja ceo život želeo da - neku slavu doživi i to kao da bude ono i mislim zato da se prijavio... Dobro i lova ko i svi ali mislim da želi kao da mu mladost produži ova emisija... Znaš kao do jaja je i to. Ova meserka mi je sumnjiva do jaja... Ja ne znam mislim... Sumnjivo mi radi samo masažu ne radi nigde ono kao masaža šta je masaža ali nema veze ono OK super je, ali čudno šta ne dođe niko da ga masira mesec dva dana... Šta ti ja znam... Ko živiš od tog... Napišeš nekom dijetu... A za ovu Anumariju mislim da je klasičan ološ, ono riba da je ono baš... Ali imam tak`ih drugarica brdo i mislim da su to ortakinje ono najbolje do jaja, za ortakinje, ali mislim ono mislim da je laka riba, tako mi deluje... A ova Jelena je... Pazi ona jeste dobra riba i ono simpatična mi je sve, mogo bi biti sa njom da ovako da nismo ovde, ali mislim da je namazana do jaja i da uopšte nije toliko dobra koliko se ona pravi da je dobra.


BICE JOS
Nazad na vrh Ići dole
https://forumbp.editboard.com
stefanmg
Moderator
Moderator
stefanmg


Broj poruka : 42
Datum upisa : 25.10.2006

Miroslav Djuricic - Miki odvale Empty
PočaljiNaslov: Re: Miroslav Djuricic - Miki odvale   Miroslav Djuricic - Miki odvale EmptySub Nov 04, 2006 8:55 pm

Jednom je rekao:

Ostalo mi je još samo 200-300 fazona lol!
Nazad na vrh Ići dole
skoric
Moderator
Moderator
skoric


Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.10.2006

Miroslav Djuricic - Miki odvale Empty
PočaljiNaslov: ...   Miroslav Djuricic - Miki odvale EmptyUto Nov 07, 2006 8:15 pm

boze mili taj covek je NeNormalan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.forumbp.editboard.com/index.forum
Sponsored content





Miroslav Djuricic - Miki odvale Empty
PočaljiNaslov: Re: Miroslav Djuricic - Miki odvale   Miroslav Djuricic - Miki odvale Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miroslav Djuricic - Miki odvale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sportski komentatori-odvale
» Miki po povratku iz Argentine [extra] !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum-Backa Palanka :: Svastara :: Veliki brat-
Skoči na: