Godina : 31
Localisation : Backa Palanka
Datum upisa : 23.10.2006

Premier liga BiH Empty
PočaljiNaslov: Premier liga BiH   Premier liga BiH EmptyPon Okt 23, 2006 10:33 pm

Vodeće Sarajevo dočekuje Veleža i očekuje se nastavak serije pobjeda. Po nekim informacijama koje dolaze iz tabora mostarskog premijerligaša, izgleda da će Velež na Koševo istrčati bez nekolicine standardnih igrača. Očito da su u Veležu mislima na prvenstvenoj utakmici koja slijedi, a to je gradski derbi protiv Zrinjskog, te žele sačuvati i odmoriti ključne igrače. I bez toga je Sarajevo veliki favorit a izgleda da će sarajevski klubovi dobiti prvi od dva međusobna ogleda između Sarajeva i Mostara.

Posljednji Leotar na Policama ugošćuje Slaviju kojoj ne priprema dobrodošlicu na terenu. Trebinjci su u nezavidnoj poziciji na ljestvici i samo im pobjeda igra. Slična situacija je na susretu Radnika i Modriče, a smjena trenera Jagodića dokaz je koliko je alarmantna situacija u Radniku.

Sloboda još nije prežalila gubitak bod(ova) iz Banjaluke ali pobjedom protiv Orašja će donekle zaboraviti evidentnu sudačku nepravdu iz prošlog kola. Čelik je ponovo domaćin a nova tri boda bi ga lansirala u gornji dom premijerligaške ljestvice. Borac ne pruža sjajne partije na strani dok će ova utakmica biti pravi test da vidimo da li je kronična neefikasnost konačno iza Čelika.

Prvak Široki na teškom je ispitu u Bihaću protiv Jedinstva koje je vrlo neugodno na svom terenu. Neriješen ishod u Vrapčićima na kup utakmici podigao je samopouzdanje momčadi trenera Barbarića koja se nije odrekla borbe za naslov, iako je Sarajevo odmaklo velikih 10 bodova. Napadačka formacija iz Vrapčića 4-3-3 biće ponovo adut Širokog, no vidjeti ćemo kako će to osujetiti igrači i stručni stožer Jedinstva.

Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Premier liga BiH   Premier liga BiH EmptyNed Okt 29, 2006 10:33 pm

U preostale tri utakmice 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine pobjede su upisali Posušje i Slavija, dok je Široki na Pecari, nakon dva promašena jedanaeterca, odigrao samo 0:0.

Slavija je više već zasluženo svladala Radnik rezultatom 3:1. Domaćini su u 7. minuti promašili jedanaesterac, u vodstvo dolaze pred kraj prvog poluvremena. Tek što je počelo drugo poluvrijeme Gojko Pivač povećava vodstvo Slavije, a par minuta kasnije Kokot postiže treći pogodak za domaćine. Bajić je u 57. minuti iz jedanaesterca smanjio na 3:1. Sa ovog susreta vrijedi još istaći i gostujuće navijače koji su transparentom Gojko uvek ćeš biti deo nas odali priznanje bivšem igraču Radnika, a sada igraču Slavije - Gojku Pivaču.

Najbolji igrač u utakmici između Širokog i Leotara sigurno je vratar gostiju Sudar, koji je u 29. minuti obranio udarac Karoglana s bijele točke. U nastavku utakmice opet se iskazao Sudar obranivši u jednom napadu prvo odličan udarac Karoglana, a zatim i udarac Anića koji je naletio na odbijenu loptu. U 81. minuti s bijele točke je neprecizan Erceg, tako da gosti iz Trebinja više već zasluženo neporaženi napuštaju Pecaru.

Posušje je rezultatom 3:2 pobijedilo Slobodu, a pogodak odluke postigao je Alen Mešanović u 60. minuti utakmice. Priliku da poveća vodstvo Posušja propustio je Mešić koji je bio neprecizan s bijele točke, a do kraja je i Vranković uspio promašiti jedanaesterac.

PočaljiNaslov: 13 kolo   Premier liga BiH EmptyPet Nov 10, 2006 8:42 pm

Raspored utakmica 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine s točnim terminima odigravanja i delegiranim sudcima.